Movies
Ratings
30
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0