Movies
Ratings
131
ContagionRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.5
The JacketRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0