Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5