Titles you rated
26 YearsRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 1.5
Final DestinationRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 0.5