Movies
Ratings
26 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
 Letters to JulietRated ★ 3.5 Letters to JulietRated ★ 3.5
 How to Steal a DogRated ★ 4.0 How to Steal a DogRated ★ 4.0
 Nameless GangsterRated ★ 3.0 Nameless GangsterRated ★ 3.0
 Now You See MeRated ★ 2.0 Now You See MeRated ★ 2.0
 WantedRated ★ 3.5 WantedRated ★ 3.5
 The Simpsons MovieRated ★ 5.0 The Simpsons MovieRated ★ 5.0
 50 First DatesRated ★ 3.5 50 First DatesRated ★ 3.5
 May 18Rated ★ 3.0 May 18Rated ★ 3.0
 District 9Rated ★ 3.5 District 9Rated ★ 3.5
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 The Face ReaderRated ★ 3.5 The Face ReaderRated ★ 3.5
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
 In TimeRated ★ 3.5 In TimeRated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 2.5 WhiplashRated ★ 2.5
 OnceRated ★ 3.5 OnceRated ★ 3.5
 We Bought a ZooRated ★ 4.5 We Bought a ZooRated ★ 4.5
 Iron Man 3Rated ★ 3.0 Iron Man 3Rated ★ 3.0