Movies
Ratings
808
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
Scream 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
Jackass Number TwoRated ★ 3.5
Coco Before ChanelRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 4.5
SpeciesRated ★ 3.5
The FlintstonesRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.5
MimicRated ★ 3.5
StealthRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0