Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The NunRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5