Series
Ratings
77
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5