Titles you rated
LifeRated ★ 2.5
The Left EarRated ★ 2.5
My Old ClassmateRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
CloserRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5