Titles you rated
The MediumRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
How It EndsRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 0.5
The BatmanRated ★ 0.5
Winged MigrationRated ★ 5.0
Crazy HeartRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.0
Valley of the GodsRated ★ 0.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 0.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 0.5
UpgradeRated ★ 1.5
ExtinctionRated ★ 1.5
Black 47Rated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0