Movies
Ratings
340
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Anger ManagementRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
SuperbadRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
The Devil's DoubleRated ★ 5.0
DetourRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.0