Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 0.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.5- The WickedRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 0.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5