Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
After YangRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
HuntRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
Death on the NileRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 1.0
AshfallRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5