Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 1.5
Moon KnightRated ★ 1.0
Record of RagnarokRated ★ 0.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
American VandalRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0