Titles you rated
SpyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0