Movies
Ratings
94
The Quiz Show ScandalRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.5