Movies
Ratings
50
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0