Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
MissingRated ★ 1.0
CallRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0