Movies
Ratings
396
Heart BlackenedRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Family TiesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0