Titles you rated
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.0
Sing 2Rated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5