Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0