Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 5.0
- HeroRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0