Titles you rated
AftersunRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
5 to 7Rated ★ 3.5
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 5.0
The Hairdresser's HusbandRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.5
French KissRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5