Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Intimate EnemiesRated ★ 2.5