Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 0.5