Titles you rated
HereditaryRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Muriel's WeddingRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Final AnalysisRated ★ 2.5
The Remains of the DayRated ★ 3.5
The SalvationRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
BanditsRated ★ 3.5
Money TrainRated ★ 2.0
Lock UpRated ★ 2.0
Strange DaysRated ★ 1.0
No EscapeRated ★ 2.0
La BambaRated ★ 2.0
Bitter MoonRated ★ 1.5- Springtime of Mimi and Cheol-suRated ★ 0.5
The Ninth GateRated ★ 1.5
Kiss the GirlsRated ★ 2.5
The Lawnmower ManRated ★ 0.5