Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.5
DevotionRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0- TelepataRated ★ 1.0
Demolition ManRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
RunRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0