Series
Ratings
81
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5- In/SpectreRated ★ 4.5