Movies
Ratings
240
RedRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Stuck in LoveRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
Grown Ups 2Rated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Miss StevensRated ★ 4.0
The Big SickRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The ChoiceRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5