Movies
Ratings
145
The Royal TailorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0