Titles you rated
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5