Movies
Ratings
105
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
DriveRated ★ 2.5
The Nice GuysRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Wall StreetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Step BrothersRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
LucyRated ★ 1.5