Movies
Ratings
135
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 1.5