Titles you rated
School of RockRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
PKRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 1.0