Titles you rated
Gone with the WindRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0