Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ShadowRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.0