Titles you rated
Hotel RwandaRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
GreaseRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 1.5
MegamindRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5