Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SwipedRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
TolkienRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
After YangRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 2.0
NonnasRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 0.5