Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Miss AmericanaRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
TrampsRated ★ 3.5