Movies
Ratings
350
ZootopiaRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The HospiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
My DictatorRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.5
FluRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
The TunnelRated ★ 1.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.5