Titles you rated
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.0
SmugglersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Monkey ShinesRated ★ 0.5
MissingRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
RawRated ★ 2.5