Movies
Ratings
20
An Autumn AfternoonRated ★ 4.5
IntroductionRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5