Series
Ratings
58- Sharp3Rated ★ 0.5
- My Love PatzziRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 1.0
Attic CatRated ★ 1.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 4.0