Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 1.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0