Series
Ratings
75
One Punch ManRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 1.5- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 0.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.5
- GokusenRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5