Titles you rated
ElementalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0