Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0