Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Valentine's DayRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
One DayRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0