Titles you rated
Would You Marry Me?Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.0
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5