Titles you rated
BossRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 0.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5